• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Інформація для учнів

/Files/photogallery/1153/ca332973fc363da77aefed58534dcd5c_S.jpg

Як стати відмінником

Інструкція

Не прогулювати заняття. Висока відвідуваність — це, звичайно, не гарантія успіху, але перший крок на шляху до нього. Зрозуміти матеріал у класі з учителем значно простіше, ніж удома поодинці.

Коли ви перебуваєте на уроці, не відволікайтеся на спілкування з однокласниками. Якщо ви будете уважно слухати вчителя, то інформація буде сприйматися значно простіше. А значить, і отримання оцінки «відмінно» не змусить себе довго чекати.

Постарайтеся зрозуміти, що викладач прагне зробити все, щоб ви зрозуміли тему. Тому, якщо ви щось упустили, не соромтеся запитати і попросити, щоб вам повторно пояснили, що до чого.

Виконуйте домашнє завдання. Воно дозволяє закріпити все те, що ви пройшли в класі. Не користуйтеся збірниками з готовими рішеннями. По-перше, від цього ви не отримаєте ніяких знань, а по-друге, вчитель все одно помітить, що рівень ваших знань недостатньо високий, коли прийде час писати перевірочну або контрольну роботу.

Будьте готові відповісти на будь-яке питання. Це означає, що при виконанні домашнього завдання ви повинні переглянути всі можливі матеріали, які є по темі. Чим більше ви будете знати, тим більше у вас буде шансів стати відмінником.

Продовжуйтевиконувати домашнє завдання навіть в тому випадку, якщо вас точно не запитають на наступному уроці. Багато школярів, відповівши на попередньому занятті, не готують домашню роботу, тому що знають, що їх точно не викличуть до дошки. Якщо ви хочете, щоб ваші оцінки були підкріплені вашими знаннями, уникайте такого ставлення до навчання.

Відвідуйте додаткові заняття. Якщо таких немає, підійдіть до вчителя і запитайте, чи можете ви розраховувати на його допомогу у випадку, якщо вам щось буде незрозуміло або якщо ви захочете більш поглиблено вивчити матеріал.

/Files/photogallery/1153/e9ad9fee9d0bc73e0b2c055eb0b268ce_S.jpg

Як зробити уроки за комп’ютером

Інструкція

Щоб зробити уроки за комп’ютером, будучи любителем інтерактивних ігор і чатів, вам буде потрібно величезна сила волі. Перед початком роботи пообіцяйте собі, що не будете відвідувати такі злачні місця, як віртуальні стрілялки та соціальні мережі.

Якщо ви навіть стримаєте своє слово і будете шукати навчальну інформацію, то, не маючи інтересу і бажання до цього заняття, ви за півдня пошуків у кращому випадку напишіть один реферат. Забезпечте собі грунтовну мотивацію до оперативного та якісного виконання домашнього завдання.

Складіть чіткий план роботи. Наприклад, якщо ви робите презентацію з історії на тему історичних пам’яток, то організуйте свою діяльність таким чином:

- Знайти історичну довідку про архітектурний пам’ятник;

- Знайти його зображення в момент споруди (це може бути як малюнок, так і малюнок, ескіз);

- Відібрати найбільш важливі та цікаві факти і фото, вкласти їх у презентацію;

- Аналогічно пропрацювати наступні історичні періоди, поетапно додаючи слайди до презентації;

- Налаштувати ефекти презентації (анімацію, тривалість, інтервал показу слайдів).

Якщо виконання домашнього завдання включає чотири і більше етапу, то обов’язково влаштовуйте собі перерви. Це допоможе вам зберегти працездатність і уважність.

Час доби також грає роль при виконанні уроків за комп’ютером. Найбільш сприятливою для даної діяльності є перша половина дня, тому що до вечора починає стомлюватися хребет, втомлюються очі, розсіюється увага. Тому не відкладайте складні завдання на другу половину дня.

/Files/photogallery/1153/56_2022.jpg

/Files/photogallery/1153/57_2022.jpg

/Files/photogallery/1153/58_2022.jpg

/Files/photogallery/1153/59_2022.jpg

/Files/photogallery/1153/60_2022.jpg

/Files/photogallery/1153/61_2022.jpg

/Files/photogallery/1153/69_2022.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 114

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.